October
5th Grade: Room 18/16 Blue Squad (Samantha, Kyle, Ethan, Anthony, Douglas, Alexander, Bryanna, Bernard) Room 17 Orange Squad (Michael, Daniel, Tyrone, Cross, Courtney and Emily)
4th Grade: Room 15 Blue Squad (Rayna, Dalyza, Nicole, Brendan and Leanne) Room 20/16 Blue Squad (Gina, Stephaine, Nick, Noah,Miranda and Jacob)
3rd Grade: Room 8 Blue Squad (Evan, Evelyn, Thomas, Michael, Valerie and Micheal) Room 11 Orange Squad (Rendi, Desiree, Brendan, Alex, Victoria and Gianna)
2nd Grade Room 6/13 Green Squad (Ryan, Payten, Nai Quan, Rachel and Zack) Room 7 Brown Squad (Ryan, Kianna, Chinazo and Sarima) Room 10 Orange Squad (Ashley, Alyssa, Jenivieve and Andrew)
1st Grade: Room 12 Orange Squad (Shea, Shannon, Rebecca and Justin) Room 5 Blue Squad (Foster, Emma, Michael and Ian) Room 4 Green Squad (Mariah, Caitlin, Sasha and Matthew)
Kindergarten Room 1 Blue Squad (Nkesi, Amanda, Cameron, Victoria and Isaac) Room 2 Blue Squad (Aidan, Felicia, Anthony and Sean)
November
5th Grade: Room 18/16 Orange Squad (Emily, Rachel, Jon, Destinee, Ashley, William, Steven and Charlotte) Room 17 Green Squad (Lana, Jake, Shannel, Colleen, Hannah and Jasmine)
4th Grade: Room 15 Green Squad (Jeanice, Kristen, Jonathan, Mackenize and Brendan) Room 20/16 Green Squad (William Carreiro, Taylor Cross, Nick, Juliana, Amanda and Jordan)
3rd Grade: Room 8 Orange Squad (Cameron, Michael, Haley, Jon, Dylan and Asiah) Room 11 Orange Squad 2nd Time (Rendi, Desiree, Brendan, Alex,
Victoria and Gianna)
2nd Grade Room 6/13 Brown Squad (Ben, Alanna, Akash, Jakob and Olivia) Room 7 Brown Squad 2nd Time (Ryan, Kianna, Chinazo and Sarima) Room 10 Orange Squad 2nd Time (Ashley, Alyssa, Jenivieve and Andrew)
1st Grade: Room 12 Orange Squad 2nd Time (Shea, Shannon, Rebecca and Justin) Room 5 Green Squad (David, Abby and Abigail) Room 4 Green Squad 2nd Time (Mariah, Caitlin, Sasha and Matthew)
Kindergarten Room 1 No Squad Awarded Room 2 Orange Squad (Nicole, Colby, Khandice, Molly and Liam)
December 5th Grade: Room 18/16 Blue Squad 2nd Time (Samantha, Kyle, Ethan, Anthony, Douglas, Alexander, Bryanna, Bernard) Room 17 Orange Squad 2nd Time (Michael, Daniel, Tyrone, Cross, Courtney and Emily)
4th Grade: Room 15 Green Squad 2nd Time (Jeanice, Kristen, Jonathan, Mackenize and Brendan) Room 20/16 Blue Squad 2nd Time (Gina, Stephaine, Nick, Noah, Miranda and Jacob)
3rd Grade: Room 8 Brown Squad (Lucas, Tiffany, Elizabeth, Ryan, Malina and Edmund) Room 11 Orange Squad 3rd Time (Rendi, Desiree, Brendan,
Alex, Victoria and Gianna)
2nd Grade Room 6/13 Blue Squad (Sabrina, Anthony, Jhazz, Meaghan and Molley) Room 7 Brown Squad 3rd Time (Ryan, Kianna, Chinazo and Sarima) Room 10 Brown Squad (Kamari, Andrew, Sarah, and Jordan)
1st Grade: Room 12 Orange Squad 3rd Time (Shea, Shannon, Rebecca and Justin) Room 5 Green Squad 2nd Time (David, Abby and Abigail) Room 4 Orange Squad (Colby, Angelina, Hannah and Nahom)
Kindergarten Room 1 Blue Squad 2nd Time (Nkesi, Amanda, Cameron, Victoria and Isaac) Room 2 Brown Squad (Anisha, Jason, Abigail, Sabrina M,
and Sabrina N)
January 5th Grade: Room 18/16 Orange Squad 2nd Time (Emily, Rachel, Jon, Destinee, Ashley, William, Steven and Charlotte) Room 17 Brown Squad (Jacob, Alan, Kathleen, Matthew and Ben)
4th Grade: Room 15 Green Squad 3rd Time (Jeanice, Kristen, Jonathan, Mackenize and Brendan) Room 20/16 Blue Squad 3rd Time (Gina, Stephaine, Nick, Noah, Miranda and Jacob)
3rd Grade: Room 8 Green Squad (Brian, Brendan, Courtney, Matthew, Derek, and Megan) Room 11 Brown Squad (John,Taylor, Justin, Amanda, and Daniel)
2nd Grade Room 6/13 Brown Squad 2nd Time (Ben, Alanna, Akash, Jakob and Olivia) Room 7 Brown Squad 4th Time (Ryan, Kianna, Chinazo and Sarima) Room 10 Blue Squad (Sam, Jessica, Derek, Robert, John and Elijah)
1st Grade: Room 12 Blue Squad (Ellen, Michael, Brendan and Jillian) Room 5 Blue Squad (Foster, Emma, Michael and Ian) Room 4 Blue Squad (Chandani, Tyray, Cameron and
Jack)
Kindergarten Room 1 Green Squad (Nick, Aiden, Neyla, Brianna and Max) Room 2 Orange Squad 2nd Time (Nicole, Colby, Khandice, Molly and Liam)
February 5th Grade: Room 18/16 Green Squad (Maurice, Lorenzo, Chris, Chris, Katharine, Joseph, and Brian) Room 17 Green Squad 2nd Time (Lana, Jake, Shannel, Colleen, Hannah and Jasmine)
4th Grade: Room 15 Green Squad 4th Time (Jeanice, Kristen, Jonathan, Mackenize and Brendan) Room 20/16 Blue Squad 4th Time (Gina, Stephaine, Nick, Noah, Miranda and Jacob)
3rd Grade: Room 8 Brown Squad 2nd Time (Lucas, Tiffany, Elizabeth, Ryan, Malina and Edmund) Room 11 Brown Squad 2nd Time (John,Taylor, Justin, Amanda, and Daniel)
2nd Grade Room 6/13 Green Squad 2nd Time (Ryan, Payten, Nai Quan, Rachel and Zack) Room 7 Green Squad (Hanna, Julie, Khayla and Chris) Room 10 Orange Squad 3rd Time (Ashley, Alyssa, Jenivieve and Andrew)
1st Grade: Room 12 Orange Squad 4th Time (Shea, Shannon, Rebecca and Justin) Room 5 Blue Squad 2nd Time(Foster, Emma, Michael and Ian) Room 4 Brown Squad (Coleen, Reese, Ireland and Christian)
Kindergarten Room 1 Brown Squad (Sydnee, Kaylie, Emma, Colleen, and Sara) Room 2 Green Squad (Gianni, Olivia, Jonah, Kiely and John) |
March
5th Grade: Room 18/16 Blue Squad 3rd Time (Samantha, Kyle, Ethan, Anthony, Douglas, Alexander and Bryanna) Room 17 Green Squad 3rd Time (Lana, Jake, Shannel, Colleen, Hannah and Jasmine)
4th Grade: Room 15 Brown Squad (Colleen, Sean, Megan, Rebecca and Shawn) Room 20/16 Blue Squad 5th Time (Gina, Stephaine, Nick, Noah, Miranda and Jacob)
3rd Grade: Room 8 Green Squad 2nd Time (Brian, Brendan, Courtney, Matthew, Derek, and Megan) Room 11 Orange Squad 4th Time (Rendi, Desiree, Brendan, Alex, Victoria and Gianna)
2nd Grade Room 6/13 Green Squad 3rd Time (Ryan, Payten, Nai Quan, Rachel and Zack) Room 7 Blue Squad (Alexandra, Gabriel, Katherine, Cameron
and Shaye) Room 10 Blue Squad 2nd Time (Sam, Jessica, Derek, Robert, John and Elijah)
1st Grade: Room 12 Green Squad (Paulo, Aden, Saleena and Cara) Room 5 Orange Squad (Dayshawn, Myles, Bridgette and Victoria) Room 4 Blue Squad 2nd Time (Chandani, Tyray, Cameron and Jack)
Kindergarten Room 1 Blue Squad 3rd Time(Nkesi, Amanda, Cameron, Victoria and Isaac) Room 2 Brown Squad 2nd Time (Anisha, Jason, Abigail, Sabrina M, and Sabrina N)
April:
5th Grade: Room 18/16 Brown Squad (Eric, Alyssa, Nick, Megan, Justin, Christian, Sean and Gustavo) Room 17 No Super Squad Awarded on account of all squads doing a great job working together!
4th Grade: Room 15 Orange Squad (Nora, Riley, Ryan, Jack) Room 20/16 Brown Squad (Natasha, Shauna, Ben, Brennan, Sam and Alicia)
3rd Grade: Room 8 Orange Squad 2nd Time (Michael, Cameron, Haley, Jon, Dylan, Debbie and Asiah) Room 11 Orange Squad 5th Time (Rendi, Desiree, Brendan, Alex, Victoria and Gianna)
2nd Grade Room 6/13 Brown Squad 3rd Time (Alanna, Akash, Jakob and Olivia) Room 7 Orange Squad (Justin, Andrew, Adrian, Cameron, Brendan) Room 10 Green Sqaud (Emily, Brenna, Evan and Monica)
1st Grade: Room 12 Orange Squad 5th Time (Shea, Shannon, Rebecca and Justin) Room 5 Brown Squad (Justin, Jasmine, Adam and Megan) Room 4 Green Squad 3rd Time (Mariah, Caitlin, Sasha and Matthew)
Kindergarten Room 1 Blue Squad 4th Time (Victoria, Issac, Cameron, Amanda and Nkesi) and Brown Squad 2nd Time (Sydnee, Kaylie, Emma, Colleen and Sara) Room 2 Brown Squad 3rd Time (Anisha, Jason, Abigail, Sabrina M, and Sabrina N) and Green Squad 2nd Time (Gianni, Olivia, Jonah, Kiely and John)
May:
5th Grade: Room 18/16 Green Squad 2nd Time (Maurice, Lorenzo, Chris, Chris, Katharine,
Joseph, and Brian) Room 17 Blue Squad (Logan, Conner, Alexander, Micah, Darrin and Bridgette)
4th Grade: Room 15 Orange Squad 2nd Time (Nora, Riley, Ryan, Jack) Room 20/16 Green Squad 2nd Time (William Carreiro, Taylor Cross, Nick, Juliana, Amanda and Jordan)
3rd Grade: Room 8 Orange Squad 3rd Time (Michael, Cameron, Haley, Jon, Dylan, Debbie and Asiah) Room 11 Orange Squad 6th Time (Rendi, Desiree, Brendan, Alex, Victoria and Gianna) 2nd Grade Room 6/13 Brown Squad 4th Time (Alanna, Akash, Jakob and Olivia) Room 7 Brown Squad 5th Time (Ryan, Kianna, Chinazo and Sarima) Room 10 Blue Squad 3rd Time (Sam, Jessica, Derek, Robert, John and Elijah)
1st Grade: Room 12 Orange Squad 6th Time (Shea, Shannon, Rebecca and Justin) and Green Squad
2nd Time (Paulo, Aden, Saleena and Cara) Room 5 Orange Squad 2nd Time (Dayshawn, Myles, Bridgette and Victoria) Room 4 Green Squad 4thTime (Mariah, Caitlin, Sasha and Matthew)
Kindergarten Room 1 Orange Squad (Deepak, Lena, Ashley, Ben and Bella) and Green Squad 2nd Time (Nick, Neyla, Aiden, Brianna and Max) Room 2 Orange Squad
3rd Time (Nicole, Colby, Khandice, Molly and Liam) and Blue Squad 2nd Time (Aidan, Felicia, Anthony and Sean)
June:
5th Grade: Room 18/16 Orange Squad 2nd Time (Emily, Rachel, Jon, Destinee, Ashley, William, Steven and Charlotte) Room 17 Blue Squad 2nd Time (Logan, Conner, Alexander, Micah, Darrin and Bridgette)
4th Grade: Room 15 Brown Squad 2nd Time (Colleen, Sean, Megan, Rebecca and Shawn) Room 20/16 Blue Squad 6th Time (Gina, Stephaine, Nick, Noah, Miranda and Jacob)
3rd Grade: Room 8 Brown Squad 3rd Time (Lucas, Tiffany, Elizabeth, Ryan, Malina and Edmund) Room 11 Green Squad (Lucas, Victoria, Jaymie, Matthew and Conner)
2nd Grade Room 6/13 Green Squad 4th Time (Ryan, Payten, Nai Quan, Rachel and Zack) Room 7 Orange Squad 2nd Time (Justin, Andrew, Adrian, Cameron, Brendan) Room 10 Green Sqaud (Emily, Monica, Brenna, and Evan)
1st Grade: Room 12 Blue Squad 2nd Time (Ellen, Michael, Brendan and Jillian) Room 5 Blue Squad 3rd Time(Foster, Emma, Michael and Ian) Room 4 Blue Squad 3rd Time (Chandani, Tyray, Cameron and Jack)
Kindergarten Room 1 Blue Squad 5th Time (Victoria, Issac, Cameron, Amanda and Nkesi) Room 2 Blue Squad 3rd Time (Aidan, Felicia, Anthony and Sean) and Brown Squad 4th Time (Anisha, Jason, Abigail, Sabrina M, and Sabrina N)
|